Вработување

 Доколку сте заинтересирани за работа во Стружанка, Ве молиме испратете CV на Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите или пак побарајте не на некој од нашите телефони . Доколку сте комуникативни и со искуство, слободно побарајте не!


 

Промотивни производи

 

  Спиењето во студените
  зимскиноќи е најпријатно...
 

 

  Со цел да го промовираме
  на пазарот...
 

 

  Нежниот, тенок и елегантен
  материјал претставува...
 

 Прекривки за спиење, димензии
 160x210, истовремено...